POSHET MÜŞTERİŞİ HER ZAMAN DEĞERLİDİR

HER ZAMAN ÜRÜNÜNÜZ İADE GÜVENCESİNDEDİR.

1-İade işlemleri FATURASIZ YAPILMAMAKTADIR.
2-İade süresi fatura tarihinden itibaren 14 gündür.
3-Renk ve beden değişikliği mevcut olmadığı için web sitemizden veya Dm & Whatsapp hattından yeni bedeninizi / rengini stoğu tükenmeden sipariş oluşturabilirsiniz.
4-İade yapmak isteyen müşterimiz 3 gün içerisinde whatsapp hattından iade prosedürünü temin edip ürünü en geç 14. gün tarafımızda olacak şekilde bize göndermelerini rica ederiz.
5- İade ödemeniz tarafımıza ürün bize teslim edildikten sonra işleme alınır ve 3 – 5 iş günü içerisinde webden online alınan siparişler ödemesi gerçekleşen karta iade edilecek; kapıda ödemeli işlemler ise sizden istenen iban numarasına gerçekleştirilecektir.(Kart iadelerinde işlem süresi banka prosedürüne göre değişiklik göstermektedir.)
6-İade kargo gönderim ücretleri tarafınıza aittir. Bu işlem için whatsapp ekibinden YURTİÇİ KARGO indirim kodu temin edebilirsiniz.
7-Kozmetik, iç giyim, aksesuar, şapka, çanta ürünlerinde İADE YAPILMAMAKTADIR.
8-İade edilmek istenen ürünün kullanılmamış olması ve ilk satış formunu kaybedecek unsurlar ( parfüm, ten kokusu, makyaj vb. ) bulundurmaması kuşak,kemer,aksesuar gibi parçaların eksik olmaması ve etiketinin sökülmemiş olması gerekmektedir.
9-Paketinizi başka firma kargosu ile göndermek için ödemesini yapıp göndermeniz gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan kargolar teslim alınmayacaktır.
10- Kullanım talimatı ve/veya kullanıcı kaynaklı oluşan hasarlarda iade işlemi gerçekleştirilmemektedir. Bu paketler kargo ücreti yansıtılarak tekrar gönderilir.
Close Sepetim
Close

Close
MENÜ
Kategoriler