KARGO VE TESLİMAT

POSHET’te siparişiniz verildiği andan itibaren pakediniz size teslim elilene kadar POSHET SMS, Yurtiçi Kargo SMS ve mail sistemi üzerinden bilgilendirilirsiniz.
Siprişiniz başarı ile oluşturulduğunda, Paketlenme aşamasında; Kargoya verilince, Dağıtımda gibi her adımda tarafınıza bilgi SMSleri gelecektir.

Siparişim ne zaman gelir?

Siparişiniz oluşturulduğu takip eden aynı gün içerisinde 16:00 ‘a kadar paketlenip en hızlı şekilde ekip arkadaşlarımız tarafından kargoya teslim edilecektir. Kargolarınız İstanbul içi 24 saat diğer tüm iller 1-2 iş günü içerisinde sizde olması için POSHET ve YURTİÇİ KARGO ekibi çalışmaktadır.

Siparişim ben adreste yokken gelmiş ne yapabilirim?

Siparişiniz siz adreste yokken gelmiş ise paketinizi dağıtımıyla ilgilenen Yurtiçi Kargo şube bilgisi cep telefonunuza POSHET SMS sistemi ve YURTİÇİ KARGO  sms sistemi ile bilgisi gelecek ve 2 gün içerisinde bağlı olduğunuz şubeden teslim alabileceksinizdir.

Yurt dışına teslimatınız var mı?

Evet, 1-2 iş günü içerisinde Dünya’nın her yerine kargomuz mevcuttur. Bu konu hakkında lütfen 0533 159 20 90  nolu Whatsapp hattından bilgi almanızı rica ederiz.
 

İade Kargo Ücreti kimin tarafından karşılanır?

İadeleriniz POSHET ile güvence altındadır. İade işlemleriniz 2 -3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kargolarınızı tarafımıza minimum kargo ücretleri ile tarafımıza göndermek için 0533 159 20 90  nolu Whatsapp hattından bilgi almanızı rica ederiz.
Close Sepetim
Close

Close
MENÜ
Kategoriler