Kozmetik

 • Glow Elixir Shampoo 99,95 

  Saçlarının güzelliği ve sağlığından her zaman söz ettiren Gülşah Saraçoğlu aylar süren laboratuvar çalışmalarıyla hazırlanan rakipsiz lüks, zengin formülü ve özel kokusuna sahip şampuan ile karşınızda.

  • HYALURONİK ASİT’ ten gelen yoğun nem ve onarım. Ağırlığının 1000 katına kadar nem tutabilme ve esneklik sağlar.
  • KÖK HÜCRE ve peptidler sayesinde extradan başka bir serum v.b. gibi ürünler kullanmadan bakım yapmanızı sağlayacaktır. Bu sayede gözle görülür dolgunluk ve güç kazandırır. Ayni zamanda uyuyan saç köklerini harekete geçirir.
  • PLANT STEM EUROPEAN COSMETIC ÖDÜLLÜ EN İYİ AKTİF BİLEŞEN ödülü alan içerik bitkilerin gövde ve yapraklarının birbirine tutunmasını sağlayan bu bileşen koparak ve kırılarak dökülmeye engel olarak saçın daha kuvvetli tutunmasını sağlar.

  İçeriğinde BAL, Rezene Özü, Şerbetçi Otu Özü, Melisa Yaprağı Özü; Papatya Özü, Ökse Otu Yaprağı Özü saçları ve saç derisini;

  BESLER, NEMLENDİRİR, HACİM, PARLAK VE İPEKSİ BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRIR.

  • REZENE İLE ANTIINFLAMATUAR ETKİ SAĞLAR, CİLDİ YATIŞTIRARAK DAHA SAĞLIKLI CİLT YENİLENMESİNE OLANAK SAĞLAR.
  • ŞERBETÇİ OTU (Humulus Lupulus Extract) ile cilde balans sağlayarak hücre basıncını düzenler sakinleştirir.
  • MELİSA YAPRAĞI ÖZÜ: Saç dökülmesi ve KELLİK problemi için son derece önem taşır. Solgun ve yıpranmış saçları güçlendirir.
  • PAPATYA ÖZÜ: Doğal parlaklık kazandırılmasını, saçların genel olarak daha sağlıklı görünmesini ve kepeğin yok olmasını sağlar.

  Kullanım Tavsiyesi: Konsantre formülü sayesinde daha çok yıkama yapmanızı sağlayacak yoğun kıvamı ile avucunuzun ¼ üne denk gelecek miktarda şampuan kullanımı saçlarınız için yeterlidir. Saç yıkama suyunuz ılık ya da soğuk olmalı asla çok sıcak olmamalı ve aşırı ısı saçları kurutur. Saça ve saç derisine dairesel hareketlerle 20 saniye masaj yaparak uygulayınız. Saç dibinizden saç ucuna kadar şampuanın akmasına izin veriniz. Saçı duruladıktan sonra işlemi tekrarlayabilirsiniz. Etkisinden verim sağlamak için her duşta uygulamanız ve sürekli kullanım tavsiye edilir.

   

  Stokta

Close Sepetim
Close

Close
MENÜ
Kategoriler